Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vybrané aktuality

Mezinárodní soutěže

I.–IV. ročník – hoši 3. místo halová kopaná – Piekary

Celostátní soutěže

Klára Maňurová 1. desítka vernisáž komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět – co pro mne znamená demokracie
Anežka Sedlářová 1. místo Evropa ve škole, literární soutěž
Justýna Gilíková 7. místo Terezín, literární soutěž

Krajské soutěže

Jan Doubrava 8. místo Logická olympiáda
Marian Pražák 1. místo Kybernetická soutěž
Sára Gilíková 1. místo Konverzační soutěž v NJ
Sára Gilíková 4. místo Anglická konverzační soutěž
Petr Šimíček 3. místo Zeměpisná olympiáda
Tadeáš Sochor 4. místo Zeměpisná olympiáda
Šimon Kinc 7. místo Zeměpisná olympiáda
Jan Doubrava 4. místo  Chemická olympiáda
Sára Gilíková 3. místo Krajská olympiáda v ČJ
Anna Burianová 3. místo Biologická olympiáda
Kateřina Bartošková 1. místo Zlínská argubitka
Marie Kolaříková 1. místo Zlínská argubitka
Klára Maňurová čestné uznání Wolkrův Prostějov
Šimon Sukup 1. místo Matematická olympiáda – kategorie B
Jan Doubrava 4. místo Chemická olympiáda – kategorie D

Okresní soutěže 

I.–IV. ročník – hoši 2. místo Sedláčkův memoriál
I.–IV. ročník – dívky 4. místo Sedláčkův memoriál
I.–IV. ročník – hoši 2. místo Přespolní běh
I.–IV. ročník – hoši 3. místo Basketbal
Jan Doubrava 2. místo Fyzikální soutěž pro žáky 9. tříd
Bára Polišenská 2. místo Okresní kolo olympiády v ČJ
Sára Gilíková 1. místo Okresní kolo olympiády v ČJ
Jan Doubrava 2. místo Okresní kolo olympiády v ČJ
Klára Maňurová postup do krajského kola Wolkrův Prostějov
Anežka Sedlářová postup do krajského kola Wolkrův Prostějov
Eliška Plačková postup do krajského kola Wolkrův Prostějov
Miloslav Chytil postup do krajského kola Wolkrův Prostějov
Lukáš Juras postup do krajského kola Wolkrův Prostějov
Sára Gilíková 1. místo Okresní kolo konverzační soutěže v NJ
Tereza Drobná 2. místo  Okresní kolo konverzační soutěže v NJ
Jan Zatloukal 1. místo Soutěž v programování
Petr Šimíček 2. místo Zeměpisná olympiáda
Tadeáš Sochor 1. místo Zeměpisná olympiáda
Šimon Kinc 2. místo Zeměpisná olympiáda
Jan Doubrava 4. místo Fyzikální olympiáda
Petr Šimíček 1. místo Fyzikální soutěž pro žáky 8. tříd
družstvo třídy 2.S 3. místo ČČK Mladý zdravotník
Šimon Sukup 1. místo Matematický klokan – kategorie Junior
Sára Gilíková 2. místo  Okresní kolo konverzační soutěže v AJ
Terezie Hladilová 3. místo  Okresní kolo konverzační soutěže v AJ
Jan Zatloukal 2.–3. místo Matematický klokan – kategorie Student
Martin Jakubík 2.–3. místo Matematický klokan – kategorie Student
Jan Doubrava 3. místo Matematický klokan – kategorie Kadet
Jan Doubrava 3. místo Chemická olympiáda – kategorie D
I.–IV. ročník 3. místo Odbíjená – soutěž smíšených družstev

Podporují nás

loga