Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vybrané aktuality

„Smyslem debatování je učit se, ne vítězit.“

Trojice debatérů DKAG se vydala na pracovní výjezd na gymnázium Open Gate v Babicích u Prahy. V termínu 27. – 29. 9. tam Asociace debatních klubů pořádala první událost letošní, již XXV. debatní ligy a zároveň školení pro začínající debatéry. Této příležitosti se chopili Kristýna Bulvasová, Doubravka Lexmanová a Michal Ondroušek a mohli tak nejen sledovat zkušené debatéry v akci, ale i načerpat nové informace o debatování.  

Zhlédli dvě debaty: debatu národní juniorské reprezentace a debatního klubu Open Gate na téma Měla by být zavedena 100% dědická daň a exhibiční debatu v britském parlamentním stylu, které se zúčastnily týmy rozhodčích. Debatovalo se na téma Tato vláda lituje chovu zvířat.

V rámci školení tým AG absolvoval dvě praktické debaty: Středoškoláci s dobrým prospěchem by neměli mít povinnost chodit do školy a Sociální sítě přinášejí více škody než užitku. Z klání si přivezl spoustu nových zkušeností, o které se podělí s ostatními členy DKAG. Držíme palce, aby je všichni úspěšně využili v letošních debatních soutěžích. 

2899

2899

2899

Podporují nás

loga