Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vybrané aktuality

Z dvouměsíční letní hibernace se pomalu probouzí nejen žáci a učitelé, ale i členové Debatního klub AG. Září je vždy měsícem změny – a to změny často vítané pouze s velkou nevolí. Mezi nervózními a znavenými tvářemi se ale objevují jedinci, kteří úsměv neztrácí ani v tak těžkých životních chvílích jako je nový školní rok. A není náhodou, že to jsou právě členové našeho debatního klubu!

 

Jeden problém však stále a vytrvale vzdoruje debatérským uchvatitelům a způsobuje jim rozpaky – měl by Harry Potter v povinné četbě nahradit Staré pověsti české? Měli by být studenti vedeni k tomu, aby četli to, co je baví, nebo na druhé straně „nesmrtelné“ klasiky? Co myslíte vy?

Chcete si taky zadebatovat o politice a společnosti? Chcete si zlepšit své vyjadřovací schopnosti ať už k vystupování před třídou nebo vzhledem ke své budoucnosti? Nebojíte se konfrontovat svůj názor s názory druhých a chcete si jej umět i obhájit? Chcete poznat společenství, které se snaží mít otevřenou mysl pro všechny problémy včerejška, dneška i zítřka?

Ať už si chcete zadebatovat či se zatím příliš stydíte, neváhejte a využijte jedinečné příležitosti, kterou vám Debatní klub AG nabízí. Členové klubu přichystali ukázkovou debatu otevřenou pro obecenstvo. Debata proběhne v pondělí 16. 9. v 16.00 v učebně ZSV a budeme se přít o to, zda by měl Harry Potter v povinné četbě nahradit Staré pověsti české. Přijďte si nás poslechnout nebo vyslovit svůj názor!

Nemáte zrovna v tento den čas, nezoufejte – Debatní klub má stále otevřeno! Scházíme se každé pondělí v 16.00 v učebně IVT2.

Chcete zjistit o debatním klubu více? Přečtěte si o nás zde. Máte nějaké dotazy – kontaktujte nás na facebooku.

Debatní klub AG

Podporují nás

loga