V úterý 12. září 2023 se vybrané atletky a atleti naší školy zúčastnili Sedláčkova memoriálu v atletice, jehož pořadatelem bylo Gymnázium Kroměříž. Závodilo se na atletickém stadionu Slavie.

Závod je koncipován jako soutěž družstev, ale vyhodnocují se i výkony jednotlivců. Atletického klání se zúčastnilo pět škol – Gymnázium Liptovský Mikuláš (partnerská škola Gymnázia Kroměříž), COPT Kroměříž, SZŠ Kroměříž, Gymnázium Kroměříž a naše AG.

Soutěžilo se v rychlostních, vytrvalostních a také technických disciplínách. Naši závodníci se v konkurenci vůbec neztratili a v některých disciplínách se umístili na stupních vítězů.

  • 2. místo v běhu na 100 m a 1. místo ve skoku dalekém vybojoval Lucas Calvin.
  • Tristan Slunečný doběhl druhý v běhu na 1500 m.
  • Ve vrhu koulí obsadila Sabina Palová druhé místo.
  • V běhu na 200 m byla Eliška Balážiová druhá.
  • Ve skoku dalekém a ve sprintu na 60 m jednoznačně zvítězila Eliška Navrátilová.

V celkovém pořadí se umístila děvčata na třetím místě ziskem 83 bodů a kluci skončili čtvrtí se ziskem 71 bodů.

Děkujeme za kvalitní sportovní výkony:

Elišce Navrátilové, Magdě Mičulkové, Janě Ondrašíkové, Báře Chybové, Anetě Miklišové, Elišce Balážiové, Hedvice Bláhové, Lucii Noskové, Petře Korčákové a Sabině Palové.

A také chlapcům: Lucasi Calvinovi, Václavu Perutkovi, Šimonu Cibulkovi, Rostislavu Hrančíkovi, Tristanu Slunečnému, Ondřeji Fuskovi, Matyáši Mullerovi, Ondřeji Doubravovi, Marku Večerkovi, Danielu Dohnalovi a Lukáši Zábojníkovi.

Kompletní výsledky budou k dispozici na nástěnce u tělocvičny.

5607

5607

5607

5607

5607

5607

5607

5607