V úterý 16. 5. vyjádřili studenti AG podporu maturantům.

16. 5. na AG začaly opět maturity. Pro každého studenta naší školy je to vyvrcholení jeho středoškolské „kariéry“. Jsme si vědomi, že nás tato zkouška v budoucnu také čeká, proto jsme se rozhodli maturanty podpořit nejen duchovně. V rámci celé školy byl vyhlášen Formal day. Téměř všichni studenti nahodili tzv. „maturantský stejnokroj“, neboli formální oděv.

Celá událost se konala pod záštitou SPAGu.

Událost se na naší škole konala poprvé a určitě ne naposled, mezi studenty měla velký ohlas. Zeptali jsme se studentů, jak akci vnímají a co chtěli vyjádřit. „Maturita je náročné ukončení střední školy a naše čtvrťáky jsme v tom nechtěli nechat. Rádi jsme je podpořili a doufáme, že se tradice udrží a stejná podpora se dostane i nám,“ řekl Marek Lhota z 1. C.

Za Studentský parlament

Dominik Majer, 2. B

5334

5334

5334