Třída 1.A Vás prostřednictvím svých referátů zve k cestování po zajímavých architektonických památkách. Referáty byly vypracovány v době distanční výuky v hodinách IVT a JČ.

Vítáme Vás na Cestě po památkách s 1.A. Normálně byste nás jako nové prváky potkávali na chodbách našeho gymnázia, ale bohužel naše studium se většinu školního roku 2020/2021 odehrávalo v našich domovech. Asi by nás nikdy nenapadlo, že svůj první školní rok na střední škole strávíme doma. I když je tento rok pro nás všechny výrazně jiný, než ty předchozí, stále všichni pilně pracujeme a bojujeme se všemi úkoly a testy, které máme snad úspěšně za sebou, ale některé i před sebou, z důvodu blížícího se konce školního roku.  

Jeden z našich úkolů do informatiky a českého jazyka, byl vytvořit referát o architektonických památkách z okolí našeho bydliště, ke kterým máme citový nebo jiný vztah. Všichni jsme si dali s tímto úkolem práci a vytvořili naše referáty, které si můžete právě zde prohlédnout jeden po druhém a poznat památky z okolí našich domovů. 

Doufáme, že Vás čtení našich referátů bude bavit, dozvíte se nové i zajímavé informace, a tak budete mít šanci nás alespoň trochu poznat jako nováčky AG.  

Pohodové čtení a dobrou náladu Vám přeje 1.A

​Referáty skupiny a

Referáty skupiny b