Duchovní program na AG

Studenti, kteří budou v prosinci ve škole, se mohou o duchovním programu na AG během adventu dozvědět zde.

Jen připomínáme, že každý pracovní den, kromě středy a v neděli přenášíme z naší školní kaple mši sv. Ve všední dny v 6:45, v neděli v 8:00. Můžete se k nám připojit na našem školním YoutTube kanále.

Požehnání adventních věnců

S ohledem na aktuální situaci a nemožnost nechat si požehnat adventní věnečky, můžete si je požehnat doma. K žehnání se můžete sejít v sobotu večer před 1. nedělí adventní ve své rodině a jeden z rodičů může věnec požehnat pomocí žehnací modlitby kterou najdete zde nebo můžete udělat celý zkrácený obřad. 

 

Novéna jako příprava na oslavu patronky naší školy Panny Marie

V úterý 8. prosince bude slavnost patronky naší školy, Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu. Můžete se na tuto slavnost připravit modlitbou novény, kterou budeme od 1. neděle adventní do pondělí 7. prosince vždy v 9:00 zveřejňovat na naše školním YouTube kanále. 

 

Přejeme Vám všem požehnaný advent. 

Za pastorační tým, o. Petr