Ve středu 11. října proběhlo ve studentském klubu vyhodnocení 1. ročníku soutěže Zachyť svůj projekťAG. Umělecká porota ocenila práci všech zúčastněných a odměnila nejzdařilejší práce z předložených fotografií a videí.

Ceny převzali Michal Plánka se svým zachycením projektového týdne Jevíčko, Marie Pavlasová s fotografií z Poutě do Santiaga, Patrik Bartošík s videem z Londýna a Zuzana Zavadilová, která vyfotila projektový týden s chemií.

Absolutní vítězkou celé soutěže se stala Thi Hong Thuy Nguyen, která natočila výborné video z projektového týdne Chřiby. Na vítězné video se můžete podívat na oficiálním Youtube kanálu AG

Porota se také rozhodla ocenit zvláštní cenou velmi vtipné a zdařilé video, které natočili účastníci projektu Analýza minerálních vod pod vedením prof. Dvořákové a pedagogické asistentky Šiškové.

Videa a fotografie všech, kteří do soutěže přispěli, budou dále využita k propagaci školy. Se všemi příspěvky soutěže se budete moci postupně seznamovat na webu a facebooku školy.

Děkujeme všem soutěžícím a těšíme se na další ročníky.

Mgr. Ondráček a Bc. Přecechtělová