Ahoj,
jmenuji se Daniel Žákovský, jsem psycholog a má práce je o tom, že spolu s druhými lidmi hledám cestu, jak se posunout v životě dopředu a jak překonat různé starosti. Rád bych nabídl možnost setkání i Tobě. Psychologie za celou dobu své existence nasbírala spoustu zajímavých fint, nápadů a užitečných postupů, které se mohou hodit i Tobě.

Můžeme se věnovat například tomuto:

zakovsky

jak zvládnout stres a napětí – co dělat s nepříjemnými myšlenkami nebo pocity – jak se naučit mít sebedůvěru a pocit jistoty – jak umět reagovat klidně v určitých situacích – jak překonat trému, úzkost nebo obavy – jak se cítit líp sám se sebou – jak se dobře chovat ke svému tělu – jak překonat nějaký neužitečný návyk, reakci nebo jak jiný návyk vytvořit – jak mít větší kontrolu nad depkami nebo afekty – jak řešit problémy týkající se vztahů – jak se naučit soustředit svou mysl – jak podpořit rozvoj něčeho, co si v životě přeješ

… nebo i čemukoliv dalšímu, co jsi zde nenašel/nenašla…

 

Kdy a kde:

Konzultace probíhají v prostorách kabinetu hudební výchovy, termíny jsou vyvěšené na dveřích kabinetu.

Jak se přihlásit:

Můžeš se napsat do volné kolonky v tabulce, která visí na dveřích kabinetu HV. Nepiš tam své jméno, stačí napsat heslo (například čtyřmístný kód). Tak ostatní budou vědět, že termín je už někým obsazený.

Konzultace jsou důvěrné.