Ve dnech 29. 8.–1. 9. 2017 se na Svatém Hostýně konal seznamovací tábor třídy 1. P. Táboru se spolu s panem třídním učitelem zúčastnilo 33 nových studentů, kteří zde započali novou etapu svého životního období.

Seznamovací tábor byl kromě her určených k vzájemnému poznávání protkán aktivitami na rozvoj komunikace, spolupráce, důvěry, vytrvalosti, tolerance, kreativity, … které mohou pomoci studentům nejen v osobním rozvoji, ale také v růstu jejich kolektivu. Jako tradičně ale také nechyběl: výlet na koupaliště na Rusavu, bojová hra piráti, fackovaná, slavnostní galavečer, návštěva pana ředitele, noční stezka odvahy, mše svaté a na závěr 1. třídní schůzka rodičů.

Během čtyř dnů se tak podařilo vytvořit nová přátelství, krásné zážitky a vybudovat dobrý základ pro třídní kolektiv 1. P.

Našim nejmladším studentům AG přejeme mnoho sil a radosti do nového začátku!

 

„SeznamovAG byl skvělý. V den příjezdu jsem měl obavy, ale ty mne hned opustily. Poznal jsem zde spoustu přátelských lidí. Dostali jsme skvělého učitele a sekundáni byli také fajn. Program byl velice bohatý a zábavný, plný seznamovacích her. Jeden den jsme šli i na koupaliště na Rusavu. SeznamovAG je podle mého názoru skvěle zorganizován. Krásná atmosféra na Svatém Hostýně, úžasný program a personál je důvodem, proč jsem se začal těšit do školy.  Za mě dávám velké díky.“

Matěj I.

Další fotografie.