Již tradičně je v polovině března na základních a středních školách organizována mezinárodní soutěž původem z Austrálie Matematický klokan. Letošního ročníku se zúčastnilo 120 studentů naší školy.

V rámci okresu Kroměříž se v kategorii Kadet (8. a 9. třída ZŠ) umístil na 7. místě Jan Křůmal (1.P), na 11. místě Josef Otevřel (2.S). V kategorii Junior (1. a 2. ročník SŠ) získal 2. místo Šimon Kinc (1.C), 3. místo Jaromír Fuksa (2.C) a 6. místo Anna Dulavová (4.K). I v kategorii Student (3. a 4. ročník SŠ) jsme dosáhli na medailové umístění – Josef Kvapilík (6.S) skončil na 2. místě, Václav Kubíček (3.A) na 4. místě a Kristýna Kaňovská (3.B) na 6. místě. Nejúspěšnějším „matematickým klokanem” naší školy je Josef Kvapilík, který v rámci Zlínského kraje vybojoval ve své kategorii krásné 3. místo.

Všem gratulujeme!

Další fotografie.