V pátek 21. 2. 2020 se konal v Domu kultury v Kroměříži 22. reprezentační ples Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži. Hosté byli elegantní a noblesní.

Na hlavním sále hrál k poslechu i tanci dechový orchestr Hanačka z Břestu, ve foyer k lidovým tancům vybízela cimbálová muzika Čagan a v horním sále řádily studentské kapely Na Ostro a Silly Sheeps. Celým večerem nás svým komentářem mile a profesionálně provedli studenti Klára Šprochová a Ondřej Oharek z 2. C.

Zahájení plesu patřilo našim studentům a jejich skvělému slavnostnímu předtančení. Vystoupení však na účastníky čekalo více. Studentský parlament měl připravenou scénku na téma „Moje první taneční“, dále jsme shlédli scénku Rebelové v podání třídy 4. B a před samotným závěrem jsme viděli profesionální tance naší studentky Nikoly Petlachové z 3. A s jejím tanečním partnerem. Na závěr plesu přišlo dlouho očekávané losování o hlavní ceny. Po celou dobu konání plesu vládla příjemná a pohodová atmosféra, okořeněná setkáním absolventů s bývalými spolužáky a učiteli. Návštěvou plesu nás poctili i rodiče našich studentů a přátelé školy.

Děkuji mnohým řeholním komunitám, Charitám, firmám, rodičům, zaměstnancům, zastupitelům obcí z celé Moravy, absolventům a studentům AG za podporu.

3335

3335

3335

3335

3335

Další fotografie.