Ve středu  13. listopadu se opět po roce konalo okresní kolo v basketbale středních škol chlapců. Pořadatelem celé akce bylo gymnázium Kroměříž.

Turnaj se letos hrál poprvé v hale TJ Slavie Kroměříž. Sešly se pouze tři týmy,. Gymnázium Kroměříž, COPT Kroměříž a naše Ágéčko. Hrálo se systémem každý s každým, herní čas byl 4x6 minut. To znamenalo pro každý tým odehrát dva zápasy.

V prvním zápase nastoupilo družstvo Gymnázia Kroměříž proti COPTU. Utkání bylo plně v režii gymnázia, které zvítězilo jednoznačně 61:30. Ve druhém duelu nastoupili naši kluci proti COPTU. Zápas byl nesmírně vyrovnaný až do poloviny poslední čtvrtiny, skóre se přelévalo na jednu nebo druhou stranu vždy o 1 až 2 body. V posledních 3 minutách se však Tadeášovi a Honzovi podařily vstřelit tři „trojky“. Zápas jsme tak otočili na svou stranu a zvítězili 48:42. V našem posledním utkání jsme nastoupili proti favorizovanému Gymnáziu Kroměříž. Překvapením pro všechny bylo, když se na konci první čtvrtiny objevilo na ukazateli skóre 8:7 v náš prospěch. V dalším průběhu utkání se však projevila síla soupeře, který postupně navyšoval skóre a zápas si dotáhl do vítězného konce v poměru 46:33. S jednou výhrou a jednou prohrou jsme tak skončili v turnaji druzí.

Za pěkný herní projev děkujeme  Albertovi, Tadeášovi, Honzovi, Martinovi, Davidovi, Matoušovi, Jirkovi, Jožkovi a Mirkovi.

3004

3004

3004

3004

3004

3004