V rámci přípravy na udělení svátosti biřmování jsme se zúčastnili duchovní obnovy v krásné oblasti Hutisko- Solanec. První víkend zahájila devítičlenná skupina dívek, poté následovala skupina 15 holek a poslední etapu uzavřeli kluci.

Jednotlivé víkendy se podobaly asi jen strukturou programu. Ve čtvrtek příjezd a ubytování v krásné chaloupce. Pátek se nesl ve znamení práce a někteří absolvovali i výlet s bratrem jáhnem na Soláň. Po výletu, či práci všichni netrpělivě čekali na otce Petra, jehož příjezdem pro nás začala duchovní stránka našeho výletu. Od pátku do neděle ráno jsme dodržovali silentium.

Otec Petr nám v několika promluvách dával podněty k zamyšlení. My jsme zde pak mohli využít krásné přírody a slunečného počasí, najít si tichý koutek a v klidu rozjímat. Neděle pro nás bohužel znamenala odjezdový den. I když se uspořádání programu podobalo, určitě se zážitky a chvíle strávené na Hutisku lišily. Každý si odnáší z tohoto víkendu něco jiného, ale myslím si, že každý z nás si prohloubil vztah s Bohem.

Tímto děkujeme bráškovi Ondrovi, Otci Petrovi a všem kuchařům za nasycení po celou dobu duchovní obnovy. 

P.S.: Název je kvůli obrázkům v kronikách :D.

Eliška Plačková,2.C

2734

2734

2734

2734

2734

2734

2734